LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

WAK-1F 2011. LATVIJAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS

Šogad Latvijas K-1 čempionāts norisinājās Talsos.

Tradicionālais Latvijas čempionāts K–1 cīņās šogad noritēja Talsos no 30. marta līdz 1.aprīlim. Čempionāta rīkotāji „Golden Gym" (Talsi) un „Muay thai Academy" (Rīga) Latvijas amatieru K-1 federācijas vadībā veiksmīgi tika galā ar pasākuma norisi.

Čempionātā dalību ņēma cīkstoņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Polijas. Dalībnieki cīnījās par Latvijas čempiona titulu sešpadsmit augstākajās kategorijās, katrā kategorijā ietilpa no trīs līdz sešiem dalībniekiem.

Mūsu klubu pārstāvēja 20 dalībnieki, kuru starpā bija gan pieredzējuši cīkstoņi, gan iesācēji. Kopā iegūstot 10 zelta medaļas, mums tika piešķirta pirmā komandu vieta. Otro vietu ieņēma sporta klubs "Golden Gym", bet trešo - "K-Sports" no Liepājas.

Kas ir uzslavējami, tad Talsu sporta klubu „Golden Gym", pieredzes gūšanai un savu cīņas spēju novērtēšanai, pārstāvēja ļoti daudz iesācēji, kuri uzdrošinājās cīnīties čempionāta līmenī. Lielu atbalstu un uzmundrinājumu Talsu cīkstoņiem sniedza vietējie atbalstītāji, kuri ar savu „līdzi jušanu" bija nepārspējami.

Papildus apbalvoti ar kausiem:

Par labāko cīņas tehniku - Igors Tkačenko / "Muay Thai Akadēmija", Rīga
Par gribu uzvarēt - Davids Rаfаls / Kališa, Pоlijа
Labākais cīkstonis - Valērijs Brede / "Muay Thai Akadēmija", Rīga
Talsu domes kauss - Edgars Freimanis / "Zīmols", Sabule

Atpakaļ »