LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Klubi

BJC "Bolderāja"

BJC Bolderāja par piedāvāto apmācību Taizemes boksā trenera Sauļus Šeikis vadībā raksta:
Kikbokss un Taibokss ir vieni no ekstremālajiem sporta veidiem, kas prasa lielu koncentrēšanos, iekšējo organizētību un gribasspēku. Tādējādi mūsu audzēkņiem pamazām veidojas šīs rakstura īpašības. Turklāt, tiem ir sava filozofija. Ķermeņa pilnveidošana nav iedomājama [...]

Sīkāk

Golden Gym

Talsu taiboksa klubs
Klubs „Golden Gym" ir dibināts 2008. gadā Talsos ar nolūku sekmēt Taizemes boksa atīstību Latvijā. Mūsu mērķis ir jauniešu masu sporta attīstība, brīvā laika pavadīšanas jomu paplašināšana, autoritāru personību atklāšana starp skolu audzēkņiem un veselīga dzīves veida propaganda un sporta meistarības celšana mazpilsētās.
Patreiz trenējam savus jauniešus [...]

Sīkāk

K-Sport

Liepājas kikboksinga klubs "K-Sport"
Klubs atrodas Liepājā, Brīvības 117.
Tajā pieredzējušu treneru vadībā iespējams apgūt kikboksa un taizemes boksa cīņas mākslu.

LCL (Light Contact League)

Sporta līga „Vieglais kontakts” nodarbojas ar viegla kontakta disciplīnām.
Sporta līga „Vieglais kontakts” reģ.nr. 40008023302, ir dibināta 2009.gada novembrī. Līga ir pasaules visu stilu cīņu organizācijas (W.A.S.C.O) un Latvijas K-1 federācijas dalībniece.
Kā galvenais darbības virziens līgā nostiprinājusies vieglā kontakta kikboksa disciplīnu, to skaitā Light contact, semi-contact un Forms, attīstība un popularizēšana.
Līgas [...]

Sīkāk

MTA Plus

Sabiedriskā labuma organizācija
Sporta zāle Rīgā, Burtnieku 37

Muay Thai Academy

Sporta klubs „Muay Thai Academy" ir dibināts 2008.gadā ar nolūku sekmēt Taizemes boksa attīstību Latvijā. Domubiedru lokā apvienojušies Latvijas pazīstamie treneri Sauļus Šeikis un Alberts Kuksjonoks.
Šādas apvienošanās rezultātā mums parādījusies iespēja rīkot profesionālus seminārus treneriem, sporta nometnes sportistiem, bet labākajiem - iespēja piedalīties [...]

Sīkāk