LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

Viļņas čempionāts kikboksā

Klubs "Muay Thai Academy" ir atgriezies no Viļņas čempionāta

 

2013.g. 26. - 27.janvārī Lietuvā, sporta klubā "Spаrtа Gym" norisinājās Viļņas čempionāts kikboksā, kurā piedalījās daži "Muay Thai Akadēmijas" juniori.

Turnīrā sacentās ap 130 sportistu no šādām valstīm: Lietuva, Latvija, Pоlijа, Baltkrievija, Izraēla un Krievija (Каļiņingradas apgabals).

Mūsu komanda ir sasniegusi labus rezultātus, izcīnot 2 zelta medaļas, 1 sudrabu un 1 bronzu. Spriežot par fināla cīņām, jāatzīmē, ka Raimonds Аukštikalnis uzvarēja ar tehnisko nokautu, ar roku sitieniem izraisot pretiniekam nokdaunu.

Aleksandrs Čerkesovs, kurš sacentās sev nepiemērotajā, bet smagākā svara kategorijā - 36 kg, savu 34 kg vietā - finālā tomēr izrādīja labas prasmes, zaudējot pēc punktiem.

Aleksandrs Аntоņеnkо strādāja agresīvā stilā, sūtot pretinieku smagā nokdaunā trešajā raundā. Taču vispār šī cīņa izskatījās neizšķirta. Tiesnešu lēmums ir zaudējums pēc punktu skaita.

Gļebs Оvsjukovs zaudēja pirmajos divos raundos, bet trešajā atsita pretiniekam kāju ar ceļiem un loukikiem. Neskatoties uz to, ka pretinieks nokdaunā nokļuva uz grīdas, tiesnesis ringā to vienkārši ignorēja, un Gļebam arī tika piešķirts zaudējums.

Elvis Kranāts uzvarēja ar TKO (tehniskais nokauts): pirmajā raundā - nokdauns, otrajā - vaļējā brūce, un rezultātā pretinieks atteicās turpināt cīņu.

Sacensību tiesāšana bija, saudzīgi izsakoties, nekvalitatīva. Mums, kā turnīra viesiem, būtu neiespējams uzvarēt vairāk vai mazāk vienlīdzīgā cīņā. Tieši tāpēc vēl pirms sacensībām centāmies savus cīkstoņus noskaņot uz acīmredzamām uzvarām - tikai ar nokdauniem un nokautiem.

"Мuay Тhаi Akadēmijas" vadītāji izteic īpašu pateicību bērnu izlases vecākajam trenerim Тimuram Gаļejevam par kvalitatīvu sportistu sagatavošanu un atbalstīšanu pirms čempionāta cīņām.

Sаuļus Šeikis
Rīgā, 2013.g. 9.februārī

Klubi:

Atpakaļ »