LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

Atklātais rings klubā "MEVi gym"

20. oktobrī "LC" līgā norisinājās atklātais rings kikboksā, teikvando un K-1 cīņās.

20. oktobrī fitnesa klubā „MEVigym" Viegla Kontakta līgа (Light Contact League) organizēja atklāto ringu, kurā piedalījās 28 sportisti no trīs klubiem:

  • „Sonkal”
  • „Borneo”
  • „Scorpion”

Sportisti iesācēji savu tehnisko meistarību un gribas spēku varēja apliecināt cīņu gaitā. Pasākumu atklāja reitingu cīņa taekwon-do semi PRO starp Mareku Pelci („Scorpion”) un Danilu Kovalu („Sonkal”). Abi cīkstoņi demonstrēja lielisku teikvando tehniku un lielu vēlmi gūt uzvaru. Ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu uzvaru izcīnīja Mareks Pelcis.

Paši jaunākie ringa dalībnieki bija kluba „Scorpion” pārstāvji sešgadīgais Artis Beikūns un Ričards Briedis (pieci ar pus gadi). Jaunieši sacentās kikboksā un sīvajā cīņā uzvaru noturēja Artis Beikūns.

Starp meitenēm jāizceļ Regīna Dudina, kas demonstrēja labu tehniku un spēcīgu vēlmi uzvarēt. Viņas sāncense bija divus gadus vecāka un 4 kg smagāka par Regīnu, tomēr pēc sacensību tiesneša lēmuma cīņa tika pasludināta par neizšķirtu.

K-1 nodaļā sevi labi parādīja Vladislavs Deičiks, kas izcīnīja divas uzvaras. Tāpat ar katru pavadīto cīņu progresē arī Mareks Smertjevs, kas demonstrēja ļoti labi tehniku.

 

Roberts Šenins
Līga "Vieglais kontakts"
2012.g. 22.oktobrī

Klubi:

Atpakaļ »