LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

WASCO 2015. PASAULES ČEMPIONĀTS PĒC KIKBOKSA NOTEIKUMIEM

Mūsu federācijas sportisti ir atgriezušies no Itālijas ar uzvarām.

2015.g. 28. - 31.maijā itāliešu kūrorta pilsētiņā Linjano Sabbjadoro norisinājās devītais pasaules čempionāts pēc kikboksa noteikumiem, kuru rīkoja Pasaules visu cīņas veidu organizācija WASCO (World All Style Combat Organization). Čempionātā piedalījās taekvondo, kikboksa, K-1, MMA, karate-do, ušū un boksa pārstāvji no 16 valstīm.

Latviju pārstāvēja Amatieru К-1 federācijas sportisti, kas trenējas sporta centrā „MEVi gym” pie Robertа Šeņinа (kurš šoreiz arī bija pasākuma dalībnieks). Komandā bija 5 sportisti, fotogrāfs un tulks. Neskatoties uz nelielu dalībnieku skaitu (salīdziniet: Uzbekistāna izvirzījusi 60 cilvēkus), mūsu cīkstoņi guvuši labus rezultātus.

Maksims Čerņikovs, 10 gadi:

Pasaules festivāla ietvaros sadaļā "light contact" ieņēma 2.vietu un sadaļā "semi contact" - 3.vietu.

Reinis Zelčs, 13 gadi:

Sadaļā "light contact" ieguva 2.vietu, bet "semi kontakcā" ievainojuma dēļ tika spiests izstāties no sacensībām pēc divām uzvarām.

Māris Millers, vecākie seniori (vecāki par 38 gadiem):

Čempionāta debitants. Divas cīņas, divas uzvaras un pasaules čempiona tituls. Krašņākā fināla cīņa sadaļā "light contact" pret irānieti izsauca skatītāju aplausus.

Valdis Upmalis, vecākie seniori:

Sadaļā "light contact" divas cīņas uzvarēja, bet finālā zaudēja pieredzējušam cīkstonim no Itālijas. Toties sadaļā "semi contact" Valdis pārliecinoši uzveicis to pašu pretinieku, iegūstot pasaules čempiona titulu.

Roberts Šeņins, vecākie seniori:

Trešo reizi piedalās WASCO rīkotajā pasaules čempionātā. Viņa pretinieks finālā bija sportists no Uzbekistānas. Spītīgā cīņā uzvarēja Roberts, kļūstot par divkārtējo pasaules čempionu. Turklāt, sadaļā "Martal Arts" Roberts Šeņins sacentās taekwondo-tul, kur, piekāpjoties sportistam no Skotijas, ieņēmis otro vietu un pasaules vicečempiona titulu.

Sirsnīgi pateicamies tulkam Ilzei Upmalei un fotogrāfei Jeļenai Millerei.

Atpakaļ »