LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

WAK-1F. PIEKTAIS ATKLĀTAIS RINGS 2013.

Piektais atklātais rings norisināsies 16.novembrī.

Sestdien, 16.novembrī Rīgā, Burtnieku ielā 37 (Purvciemā, klubā "MTA Plus") notiks kārtējs atklātais rings К-1 cīņā. Pasākumā var piedalīties jebkurš, kas vēlas izmēģināt savas prasmes un spēkus ringā – ne tikai iesācēji, bet arī pieredzējušie sportisti, jo izlozē tiek ņemts vērā gan dalībnieku svars un vecums, gan pieredze kontakta cīņās.

Rīkotāji - Latvijas amatieru K-1 federācija un s/k „Muay Thai Akadēmija” (biedrība „MTA Plus”).

Piedalīties atklātajā ringā, kā parasti, tiek aicināti gan pieaugušie, gan bērni sākot no 8 gadu vecuma. Sacensības notiks pēc amatieru K-1 noteikumiem, t.i.: līdz 16 gadu vecumam ir aizliegti ceļu sitieni pa galvu.

Dalības maksa - 3.00 Ls.

Nepieciešamais ekipējums:

boksa šorti un krekls, cimdi, ķivere, bandāža, zobu aizsargs, kāju aizsargi. Dalībniekiem, jaunākiem par 16 gadiem papildus ir vajadzīgs krūts aizsargs. Cimdu krāsai jāatbilst ringa stūra krāsai.

Laiks:

Reģistrēšana - 9:00 – 11:00

Izloze - 11:00

Sacensības - 12:00

Katrs dalībnieks uzrāda izziņu no ģimenes ārsta, kas izsniegta ne agrāk kā 1 nedēļu pirms sacensībām. Sportistiem bez izziņas ir iespēja nokārtot medicīnisko apskati svēršanas gaitā, kas maksās papildus 2,- Ls.

Pieteikumus, lūdzu, sūtiet pa e-pastu: info@k-1.lv vai info@muaythaiacademy.lv

Pieteikumā jānorāda: sportista dzimums un svars, dzimšanas datums, vārds uzvārds, sporta klubs, pilsēta, valsts, trenera uzvārds, pieredze, t.i. cīņu skaits jebkuros pilna kontakta stilos.

Коntakta persona - Alberts Kuksenoks, tālr. 29 242284

pa e-pastu
K1_Open-Ring_5_lv.docx (25,34kB)
Atpakaļ »