LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

WAK-1F 2015. ATVĒRTAIS IGAUNIJAS ČEMPIONĀTS BĒRNIEM

Bērnu izlase izcīnījusi trīs zelta medaļas Igaunijas čempionātā K-1 cīņā.

21.-22.novembrī "Muay Thai Akadēmijas" bērnu izlase kopā ar BJC "Bolderāja" piedalījās atklātajā Igaunijas čempionātā K-1 cīņā (WAK-1F), kuru rīkoja sporta klubs "Garant" (Igaunija).

Čempionāts sapulcējis 7-15 gadu vecuma sportistus no visām 3 Baltijas valstīm. Kopumā piedalījās ap 120 cilvēku. Mūsu svara kategorijās izrādījās tikai pa diviem dalībniekiem, līdz ar to trīs mūsu audzēkņi nokļuvuši tieši finālā izlozes rezultātā. Savukārt, ceturtajam - Aleksejam Brenčam - pretinieku nebija, viņš varēja tikai atbalstīt savus kluba biedrus.

Neskatoties uz to, ka katram bija pa vienai cīņai, puišus ir par ko uzslavēt. Sašam Hoļavickim tās bija pirmās izbraukuma sacensības, un viņš uzstājās ļoti labi, uzvarot sportistu no Tallinnas pēc punktu skaita. Artūram Gaļcovam bija augsta līmeņa pretinieks (pasaules čempionāta dalībnieks taiboksā), kuru Artūrs arī uzvarēja. Šamila Džamaldajeva pretinieks pēc stipra nokdauna, ko saņēmis no Šamila, atteicās turpināt cīņu. Tātad, visi trīs sportisti ieguva zelta medaļas.

Apsveicam kadeta izlasi ar lieliskām sekmēm!

Igaunijas bērnu čempionāts K-1 cīņā

21.-22.11.2015. / Tallinna

Igaunijas čempioni:

Aleksandrs Hoļavickis / 8 gadi / -30 kg

Arturs Gaļcovs / 14 gadi / -50 kg

Šamils Džamaldajevs / 13 gadi / -45 kg

Atpakaļ »