LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

WAK-1F 2011. LATVIJAS BĒRNU ČEMPIONĀTS

Pirmais Latvijas atklātais čempionāts K- 1 cīņās kadetiem (vecumā 8-15 gadi).

2011. gada 1. un 2. jūnijā fitnesa klubā „Active Life" (Rīgā) notika Latvijas atklātais čempionāts K- 1 cīņās kadetiem (vecumā 8-15 gadi). Pasākums tika veltīts starptauskajai bērnu aizsardzības dienai.

Čempionātā piedalījās 80 cīkstoņi no dažādām valstīm (Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija). Latviju pārstāvēja S. Sauļusa vadītais sporta klubs „Muay Thai Akadēmija", kā arī citi sporta klubi no Rīgas, kā „Pankrations", „Saņda", „Golden Glory", „Kung Fu Pansin, „Mangust" un citām Latvijas pilsētām: „Golden Gym" – Talsi un „K-Sports"- Liepāja.

Finālistus un skatītājus ar aizraujošām dejām un kustību mākslu izklaidēja dejotāji no deju kluba „Break Dance School". Īpaši pārsteidza pats mazākais dejotājs, kuram bija tikai seši gadi.

Pirmajā čempionāta dienā aizritēja 26 cīņas, otrajā – 27 cīņas. Neskatoties uz dalībnieku vecumu, cīņas bija ļoti interesantas un tehniskas. Izejot no dalībnieku un iegūto medaļu skaita, visrezultatīvākā bija Krievijas komanda, kura ieguva 5 zelta un 2 sudraba medaļas. Komandu vietas sadalījās šādi : 1. vietu izcīnīja Latvijas komanda, 2. vietā Lietuva un 3. vietu ieguva Krievija.

Čempionātā tika piešķirti šādi nominācijas kausi:

1. Rustams Tuguševs (Sanktpēterburga) – „čempionāta labākais cīkstonis"

2. Andrejs Čebotars (Latvija, „K-Sports") – „par gribu uzvarēt"

3. Herkus Lukošunas (Lietuva, „Cunamis") – „par labāko tehniku"

Sacensību rīkotāji:
1. Latvijas Amatieru K-1 federācija, tās valdes locekļa Sauļus Šeiķa personā
2. Sporta aģentu grupa "Promoter Оf Аngels"
3. Sporta apģērbu ražotājs "Forward"

Atpakaļ »