LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

WAKO 2014. ATKLĀTAIS VIĻŅAS ČEMPIONĀTS KIKBOKSĀ

Visi komandas dalībnieki ir atgriezušies no Viļņas ar medaļām.

 

10. - 12.aprīlī BJC "Bolderāja" komanda piedalījās Atklātajā Viļņas čempionātā kikboksā. Kā parasti, sacīkstējāmies sadaļā "K-1 noteikumi" (K1-rules).

Komandā bija pieci pusaudži (kadeti 12-14 gadu vecumā), četri jaunieši (juniori 16-18 g.) un pieaugušie cīkstoņi: R.Zeimanis, P.Mazuroks un V.Tēviņš.

No tiem, kuri piedalījās sacīkstēs, vajadzētu atzīmēt abus sacīkšu uzvarētājus. Aleksandrs Čerkesovs ieguva 1. vietu, uzvarot katru no 3 cīņām pirms termiņa. Gļebs Ovsjukovs izlozes rezultātā uzreiz nokļuva finālā, kurā izrādīja lielu gribasspēku un, skaisti uzvarot pretinieku no Lietuvas, arī ieguva pirmo vietu.

No pusfināla cīņām interesanta cīņa bija Markam Pētersam, kurš 3.raundā ar sitienu pa galvu nosūtīja savu pretinieku nokautā, un smaga cīņa - Emīlam Bērzmārtiņam, kurš izrādīja nelaužamu gribasspēku un, neskatoties uz savu nelielo pieredzi, turējās līdz pēdējam, pat tad, kad spēku pavisam nebija.

Novedot šo izbraukuma pasākumu līdz kopsavilkumam, ar pārliecību var apgalvot, ka mūsu komanda parādīja sevi ar cieņu. Atbildīgais par sportistiem brauciena laikā, s/k "Muay Thai Akadēmija" kadetu izlases vecākais treneris Timurs Gaļejevs izsaka personīgu pateicību visiem sportistiem par lielisku savstarpēju atbalstu un palīdzību.

Pateicamies arī Rihardam Zeimanim par spēju savienot paša dalību čempionātā ar citu komandas dalībnieku atbalstu, kā arī par foršām bildēm.

 

Atklātais Viļņas čempionāts kikboksā

Viļņa / 10. - 12.04.2014

 

Viļņas čempioni:

Аlеksandrs Čerkesovs / kadeti / -38 kg
Gļebs Оvsjukovs / -75 kg

Vicečempioni:

Аrturs Gаļcovs / kadeti / -43 kg
Pāvels Маzuroks / -75 kg
Маrks Pеtеrs / kadeti / -36 kg
Vjačeslavs Tēviņš / -71 kg
Маksims Šаlajevs / kadeti / -64 kg

Bronzas godalgotie:

Emīls Bērzmārtiņš / juniori / -63 kg
Jurijs Berdņiks / juniori / -71 kg
Jegors Мijerskis / kadeti / -49 kg
Kristaps Strods / juniori / - 62 kg
Rihards Zeimanis / -66 kg

Atpakaļ »