LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

WAK-1F 2016. ATVĒRTAIS BALTIJAS ČEMPIONĀTS BĒRNIEM

Latvijas izlase ir izcīnījusi pirmo vietu komandu kopvērtējumā (publicēti sacensību rezultāti un bildes).

2016.gada 7.-8.maijā Latvijas amatieru K-1 federācija rīkoja Baltijas čempionātu kadetiem vecumā no 6 līdz 14 gadiem (iekļaujot). Sacensības norisinājās pēc Pasaules amatieru K-1 federācijas noteikumiem (aizliegti ceļu sitieni pa galvu), kā arī iekļauj “body contact” sadaļu – pašiem jaunākajiem dalībniekiem (bez galvas aiztikšanas).

Pateicamies visiem turnīra viesiem: komandām no Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un Lietuvas. Pirmo reizi mūsu pasākumā piedalījās sportisti no Rēzeknes. Kopā divās dienās tika aizvadītas 53 cīņas, kas noteica katras svara kategorijas uzvarētājus. Dažās kategorijās sacentās pieci dalībnieki.

Sacensību rezultātus var apskatīt pielikumā (atsevišķi pa sadaļām "K-1" un "Body Contact"). Savukārt, apakšā ir norādīti Latvijas dalībnieku sasniegumi.

 

Baltijas čempionāts bērniem

7. - 8.05.2016. / Rīgа

Baltijas čempioni:

Brenčs Aleksejs K-1 11 69.2 BJC Bolderāja Rīga
Džamaldajevs Šamils K-1 13 47.9 BJC Bolderāja Rīga
Gunaševs Aslans Body Contact 7 26.9 MuayThaiAcademy Rīga
Jemcevs Daniils Body Contact 9 31.6 MuayThaiAcademy Rīga
Kalmičkovs Artjoms Body Contact 11 45.3 MuayThaiAcademy Rīga
Karnačs Ņikita K-1 12 50.9 MuayThaiAcademy Rīga
Koļesņiks Dmitrijs Body Contact 7 23.8 MuayThaiAcademy Rīga
Kurgejs Boriss Body Contact 8 55.2 Scorpion Rīga
Miezītis Ričards K-1 13 61.2 BJC Bolderāja Rīga
Minins Ņikita Body Contact 8 29 MuayThaiAcademy Rīga
Petere Evelīna Body Contact 10 30.3 MuayThaiAcademy Rīga
Peters Marks K-1 14 49 MuayThaiAcademy Rīga
Serebreņņikovs Aleksandrs Body Contact 7 24.8 MuayThaiAcademy Rīga
Sunupļa Alans Body Contact 9 30 Sedna Rēzekne
Trušelis Daniels Body Contact 9 35.9 Scorpion Rīga

Vicečempioni:

Belov Danila Body Contact 9 29.9 MuayThaiAcademy Rīga
Burkevičs Ramirs Body Contact 10 50.4 VM Team Rīga
Čukāns Martins K-1 13 48.6 BJC Bolderāja Rīga
Dombrovskis Nauris K-1 11 42.3 Scorpion Rīga
Gaļcovs Romāns K-1 10 30.9 BJC Bolderāja Rīga
Gasperovičs Aleksandrs K-1 10 38.8 Scorpion Rīga
Golubovskis Maksims K-1 12 42.5 MuayThaiAcademy Rīga
Jermoļenko Adrians Body Contact 10 35.3 MuayThaiAcademy Rīga
Maračkovskis Maksims Body Contact 8 30.6 MuayThaiAcademy Rīga
Miezis Kārlis Body Contact 7 21.9 MuayThaiAcademy Rīga
Ničiporuks Vladislavs K-1 10 36.6 MuayThaiAcademy Rīga
Pavlova Veronika Body Contact 7 30.6 Sedna Rēzekne
Perehoževs Diniss Body Contact 8 49.4 Sedna Rēzekne
Piliponis Ernests Body Contact 7 25.1 Scorpion Rīga
Prohorenkovs Ņikita Body Contact 8 27 MuayThaiAcademy Rīga
Prokofjevs Staņislavs K-1 9 26 BJC Bolderāja Rīga
Protosjuks Maksims K-1 9 35.5 Sedna Rēzekne
Ratnieks Daniels K-1 12 63.4 BJC Bolderāja Rīga
Šalajeva Darja K-1 14 49.4 BJC Bolderāja Rīga
Shļahtovs Samsons Body Contact 9 32.3 MuayThaiAcademy Rīga
Skara Niks K-1 9 32 MuayThaiAcademy Rīga

Bronzas godalgotie:

Andreičuks Armīns Body Contact 8 26 MuayThaiAcademy Rīga
Gabrusāns Žanis Body Contact 6 22.4 Sedna Rēzekne
Galstjan Rubik Body Contact 8 53.1 MuayThaiAcademy Rīga
Kirjuhins Dimitrijs Body Contact 8 37.2 MuayThaiAcademy Rīga
Korotkovs Maksims K-1 11 31.8 Sedna Rēzekne
Koteļņikovs Timurs Body Contact 9 29.7 MuayThaiAcademy Rīga
Reiguls Artūrs Body Contact 9 27.6 Sedna Rēzekne
Sinica Nikita K-1 10 30.9 MuayThaiAcademy Rīga
Testovs Arsenijs Body Contact 9 33.3 MuayThaiAcademy Rīga
Zelčs Kristers K-1 10 34.9 Sedna Rēzekne

Piedalījās:

Franks Rolands Body Contact 9 28.5 MuayThaiAcademy Rīga
Hoļavickis Aleksandrs K-1 9 30.4 BJC Bolderāja Rīga

Piedalījās:

Franks Rolands Body Contact 9 28.5 MuayThaiAcademy Rīga
Hoļavickis Aleksandrs K-1 9 30.4 BJC Bolderāja Rīga
Report_BodyCont_Baltic2016.pdf (301,12kB)
Report_K1_Baltic2016.pdf (327,83kB)
Atpakaļ »