LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

WAK-1F 2015. BALTIJAS ČEMPIONĀTS BĒRNIEM

Dalībai Baltijas bērnu čempionātā ir pieteikušas 13 komandas no 5 valstīm.

2. un 3.maijā Latvijas amatireu K-1 federācija rīko Baltijas čempionātu kadetiem vecuma no 7 līdz 14 gadiem (iekļaujot). Sacensības notiks pēc Pasaules amatieru K-1 federācijas noteikumiem. Aizliegti ceļu sitieni pa galvu.

Dalību čempionātā apstiprināja komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas un Krievijas (Kaļiņingradas apg.).

Norises vieta:

Rīga, A.Deglava 69d (fitnesa klubs "Active Life").

Cīņu formula:
vecuma grupās 7-10 gadi - 3 x 1 min.
vecuma grupā 11-12 gadi - 3 x 1.5 min.
vecuma grupā 13-14 gadi - 3 x 2 min.

Norises laiks:

Svēršana un reģistrācija - 2.maijā no 9:00 līdz 11:00
Sacensību sākums - 2.maijā 14:00
Pusfināli - 3.maijā 10:00
Fināli - 3.maijā 13:00

 

Baltijas čempionāts bērniem. Dalībnieku saraksts.

2. - 3.05.2015. / Rīga



7-8 -24 kg
Place Name City Country
I Irhin Donat Tallinn EST
II Prokofjevs Staņislavs Rīga LV
III -






7-8 -26 kg
Place Name City Country
I Hohlov Jaroslav Narva EST
II Kakta Rimantas Klaipeda LT
III Venson Jaroslav Narva EST






7-8 -30 kg
Place Name City Country
I Skara Nik Rīga LV
II Maksinas Oskaras Vilnius LT
III -






9-10 -26 kg
Place Name City Country
I Galcov Roman Rīga LV
II Sazonkin Konstantin Kaliningrad RUS
III -






9-10 -28 kg
Place Name City Country
I Siņica Ņikita Riga LV
II Tenjugin Stanislav Tallinn EST
III -






9-10 -30 kg
Place Name City Country
I Stepanov Ilja Narva EST
II Siņica Ņikita Riga LV
III Ivankovich Ivan Polotsk BLR






9-10 -32 kg
Place Name City Country
I Irhin David Tallinn EST
II Paramonov Nikita Tallinn EST
III Buiko Deividas Vilnius LT






9-10 -34 kg
Place Name City Country
I Malkovsky Oleg Kaliningrad RUS
II Stepanov Ivan Narva EST
III Gaspirovičs Aleksandrs Rīga LV






9-10 -38 kg
Place Name City Country
I Shalaev Ilia Kaliningrad RUS
II Larionovs Ruslans Rīga LV
III Buiko Deividas Vilnius LT






9-10 -40 kg
Place Name City Country
I Černikovs Maksims Rīga LV
II Golubev Kirill Polotsk BLR
III Krasovskij Ilja Polotsk BLR






9-10 -51 kg
Place Name City Country
I Riss Glebs Rīga LV
II Cheshko Egor Kaliningrad RUS
III -






9-10 +51 kg
Place Name City Country
I Brenčs Aleksejs Riga LV
II Davidovski Marek Tallinn EST
III -






11-12 -32 kg
Place Name City Country
I Žorovs Nikita Rīga LV
II Mušinskis Armandas Klaipeda LT
III Dūda Ignas Vilnius LT






11-12 -34 kg
Place Name City Country
I Antonov Maksim Narva EST
II Ramanauskas Arnas Vilnius LT
III -






11-12 -40 kg
Place Name City Country
I Krumensh Daniil Polotsk BLR
II Aukštikalnis Raivo Rīga LV
III Niekrašs Tomass Rīga LV






11-12 -45 kg
Place Name City Country
I Kalnenkov Aleksandr Kaliningrad RUS
II Džamaldajevs Šamils Rīga LV
III Klopov Vadim Polotsk BLR










11-12 -48 kg
Place Name City Country
I Avamere Clyde Pārnu EST
II Gerasimovic Ernestas Vilnius LT
III Dzhuravec Vladimir Polotsk BLR






11-12 -51 kg
Place Name City Country
I Sriubiškis Laurynas Vilnius LT
II Gaidebrekht Viktor Kaliningrad RUS
III Efremov Andrei Kaliningrad RUS






13-14 -40 kg
Place Name City Country
I Berķis Janeks Rīga LV
II Lemesevskis Edgaras Vilnius LT
III -






13-14 -45 kg
Place Name City Country
I Celovalnikovs Daniels Riga LV
II Pirogov Valera Polotsk BLR
III -






13-14 -48 kg
Place Name City Country
I Lenskij Ivan Polotsk BLR
II Galcovs Arturs Rīga LV
III -






13-14 -54 kg
Place Name City Country
I Yaskevich Timofei Polotsk BLR
II Gaidukas Eitvydas Vilnius LT
III -










13-14 -57 kg
Place Name City Country
I Gayduk Daniil Narva EST
II Zhahovskij Maksim Polotsk BLR
III Voroncovs Arturs Rīga LV










13-14 -60 kg
Place Name City Country
I Ksendzov Aleksandr Polotsk BLR
II Zherebjovs Viktors Rīga LV
III -






13-14 -63 kg
Place Name City Country
I Kozajev Maksim Tallinn EST
II Popovs Pavels Rīga LV
III






13-14 -66 kg
Place Name City Country
I Oitsar Andres Narva EST
II Nosov Kevin Klaipeda LT
III Karabanj Maksim Polotsk BLR





female 13-14 -44 kg
Place Name City Country
I Shalajeva Darja Riga LV
II Dzikaeva Aleksandra Narva EST
III -
2015_BalticKids_Report.pdf (328,30kB)
Baltic_2015_eng.pdf (326,16kB)
Atpakaļ »