LATVIAN AMATEUR K-1 FEDERATION

Atpakaļ »

PASAULES KAUSS. LATVIJAS IZLASES REZULTĀTI

Latvijas komandas rezultāti

No 3. līdz 6.oktobrim Rīgā norisinājās Amatieru K-1 Pasaules kauss - Daugavas sporta namā Kr.Barona 107.

Pasākums sapulcējis Latvijā bezprecedenta kvorumu: 260 sportistu cīnījās par uzvaru 63 svara kategorijās. Daudzas kategorijas tika pārstāvētas ar 10 - 15 cīkstoņiem, pat sieviešu sadaļās iekļaujot līdz 4 meitenēm, kas ir rets gadījums mūsu reģionā. Dalībnieku ģeogrāfija arī ir bagāta: par pasaules Kausu cīnījās 15 valstis.

Latvijas izlases komandas sastāvā bija 27 sportisti no 7 sporta klubiem: "Muay Thai Akadēmija", "Skorpions", "BJC Bolderāja", "Golden Gym", "K-Sports", "Olympic Boxing Team" un "Golden Glory".

Diemžēl, Latvija nav izcīnījusi tik iekāroto Kausu, konkurējot ar Baltkrievijas izlases komandu par trešo vietu un tomēr atpaliekot sudraba un bronzas medaļu skaitā (zelta medaļu skaits mums izrādījās vienāds).

Jāatzīmē paši jaunākie dalībnieki - Маreks Smertjevs un Nikita Bricis, kuri iekļuva kategorijās ar 5 un 7 cilvēkiem. Katram no šiem septiņgadīgiem sportistiem bija jāuzvar 2 cīņās, lai iegūtu zeltu. Marekam Smertjevam (s/k „Skorpions”) tas bija pirmais šāda līmeņa čempionāts. Viņš pēdējā brīdī tika uzņemts izlases komandā un pilnīgi attaisnoja sava trenera gaidas.

Pasākuma kopīgie rezultāti ir atspoguļoti pielikumā.

 

Pasaules kauss. Latvijas izlases komanda

Rīga / 6.10.2013.

Pasaules kausa uzvarētāji:

Mareks Smertjevs / "Skorpions", Rīga / 8-9 gadi / -26 kg
Nikita Bricis / "Оlympic Boxing Team", Rīga / 9-10 gadi / -28 kg
Artūrs Smertjevs / "Skorpions", Rīga / 15-16 gadi / -60 kg
Jurijs Orlovs / "Muay Thai Akadēmija", Rīga / 15-16 gadi / -80 kg
Jānis Freimanis / "Golden Gym", Talsi / 17-18 gadi / -66 kg
Artūrs Malovs / "Muay Thai Akadēmija", Rīga / 17-18 gadi / -80 kg
Kristaps Zīle / "K-Sports", Liepāja / -91 kg

Sudraba godalgotie:

Gļebs Riss / "Skorpions", Rīga / 9-10 gadi / -36 kg
Oliks Makejevs / "Golden Glory", Rīga / 9-10 gadi / +40 kg
Nikita Žorovs / "Skorpions", Rīga / 11-12 gadi / -32 kg
Gļebs Ovsjukovs / "Muay Thai Akadēmija", Rīga /15-16 gadi / -75 kg

Bronzas godalgotie:

Maksims Tošmatovs / "Skorpions", Rīga / 8-9 gadi / -26 kg
Maksims Čerņikovs / "Skorpions", Rīga / 9-10 gadi - -32 kg
Dāniels Liparts / "K-Sports", Liepāja / 9-10 gadi / -32 kg
Aleksandrs Čerkesovs / "Muay Thai Akadēmija", Rīga / 11-12 gadi / -34 kg
Ivo Kleins / Rīga / 11-12 gadi / -36 kg
Reinis Želčs / Rīga / 11-12 gadi / -45 kg
Rustams Dante Kotello / "Muay Thai Akadēmija", Rīga / 13-14 gadi / -42 kg
Ilja Ivanovs / 13-14 gadi / -60 kg
Maksims Šalajevs / "Muay Thai Akadēmija", Rīga / 13-14 gadi / -63 kg
Šandrs Skorodumovs / "Skorpions", Rīga / 13-14 gadi / -70 kg
Sergejs Stukins / 15-16 gadi / -63 kg
Jurijs Berdņiks / "Muay Thai Akadēmija", Rīga / 15-16 gadi / -66 kg
Vladislavs Deičiks / 17-18 gadi / -70 kg
Raimonds Aukštikalnis / "Muay Thai Akadēmija", Rīga / 17-18 gadi / -80 kg
Vjačeslavs Tēviņš / "Muay Thai Akadēmija", Rīga / -71 kg

info@k-1.lv

1

 

 

m 26 9 Adam Borowski PL
2 m 28 9 Artjom Tsuev Narva EST
3 m 28 9 Maciej Herbich PL
4 m 28 9 Oliwier Kisiel PL
5 m 30 10 Akhmad Davlatov Dushanbe TJK
6 m 30 10 Leca Cătălin Chişinău MDV
7 m 30 9 Marcel Tanski PL
8 m 30 9 Piotr Łazarski PL
9 m 32,3 9 Maksims Chernikovs Riga LV
10 m 34 10 Ilja Skalnov Narva EST
11 m 0 11 Cherkesov Aleksandr Riga LV
12 m 32 12 Shahriyor Kabirov Dushanbe TJK
13 m 32 11 Vlad Vorontsov Narva EST
14 m 34 11 Ivo Kleins Riga LV
15 m 34 12 Shamsher Saidov Vosey TJK
16 m 42 11 Daniil Gayduk Narva EST
17 m 48 11 Andres Oitsar Narva EST
18 m 0 13 Jegorov Nikita Riga LV
19 m 40 14 Kotello Rustam,Dante Riga LV
20 m 40 13 Wiktor Wisniewski PL
21 m 54 14 Paweł Zimochocki PL
22 m 57 14 Daniil Nazrov Narva EST
23 m 60 13 Mark Jeseljunas Narva EST
24 m 60 13 Shalaev Maksim Riga LV
25 m 68 14 Shandar Skorodumovs Riga LV
26 m 70 13 Amirshayan Bashiri Tehran IRN
27 m 0 16 Antonenko Aleksandr Riga LV
28 m 44 15 Dawid Wisniewski PL
29 m 54 16 Andrei Kuprin Narva EST
30 m 54 16 Savin Artur Hînceşti MDV
31 m 56 16 Arturs Smertjevs Riga LV
32 m 57 15 Pirgaru Mihail Chişinău MDV
33 m 57 15 Roman Koponev Narva EST
34 m 60 16 Ilja Koponev Narva EST
35 m 66 15 Carp Radion Soroca MDV
36 m 67 15 Umarjon Davlatov Dushanbe TJK
37 m 70 16 Ovsjukov Gleb Riga LV
38 m 70 16 Prohor Dan Soroca MDV
39 m 80 16 Orlov Jurij Riga LV
40 m 81 16 Cristian Constantinov Hînceşti MDV
41 m 57 18 Raiu Ruslan Hînceşti MDV
42 m 60 18 Para Vladislav Chişinău MDV
43 m 66 18 Apostol Victor Chişinău MDV
44 m 66 18 Berdnik Jurij Riga LV
45 m 75 18 Richárd Mezőfi Baja HU
46 m 75 17 Shnaider Nikita Riga LV
47 m 80 17 Aukshtikalnis Raimond Riga LV
48 m 80 17 Malov Artur Riga LV
49 m 81 18 Carauș Nicolai Chişinău MDV
50 m 85 17 Anton Gavrjushkin Riga LV
51 m 85 18 Belousov Anton Riga LV
52 m 85 17 Gavrjushkin Anton Riga LV
53 m 50 men Kinga Wołczak PL
54 m 51 men Ion Mihălceanu Hînceşti MDV
55 m 54 men Ilja Nikitin Narva EST
56 m 57 men Ion Roşca Chişinău MDV
57 m 57 men Lupușor Alexandru Chişinău MDV
58 m 60 men Mohamed Hesham Abdelghany Kaira EGP
59 m 61 men Sirbu Dmitrii Chişinău MDV
60 m 63,5 men Cezary Zugaj PL
61 m 63,5 men Dries Geerts Geetbets BLG
62 m 63,5 men Jarosław Dobosz PL
63 m 63,5 men Mocanu Egor Chişinău MDV
64 m 63,5 men Panko Sergei Riga LV
65 m 65 men Ahmed Gamal Hamed Kaira EGP
66 m 65 men Mohamed Ezzat Mohamed Kaira EGP
67 m 67 men Bartosz Botwina PL
68 m 67 men Maksym Kolpak Simferopol UKR
69 m 67 men Nafi Bilalovski Berlaar BLG
70 m 67 men Piotr Witkowski PL
71 m 67 men Zaharia Iurie Chişinău MDV
72 m 70 men Culeac Mihail Chişinău MDV
73 m 70 men Mohamed Ahmed Abdelrahman Kaira EGP
74 m 71 men Abubakr Davlatov Dushanbe TJK
75 m 71 men Aleksandr Kochetkov Moscow RUS
76 m 71 men Buvmeister Kristap Riga LV
77 m 71 men Gaidlaizda Egil Riga LV
78 m 71 men Igor Vlasenko Simferopol UKR
79 m 71 men Karol Lada PL
80 m 71 men Kenny Vanhondeghem Maldegem BLG
81 m 71 men Przemysław Goss PL
82 m 71 men Tevinsh Vjachslav Riga LV
83 m 75 men Adrian Kupaj PL
84 m 75 men Alan Kwiecinski PL
85 m 75 men Przemysław Ziemnicki PL
86 m 75 men Sanjar Yusupov Moscow RUS
87 m 75 men Vidakovics Patrik Baja HU
88 m 76 men Kenneth Van Eesvelde Maldegem BLG
89 m 76 men Mazurok Pavel Riga LV
90 m 76 men Shkele Matis Riga LV
91 m 76 men Terentii Andrei Chişinău MDV
92 m 77 men Schmidt Balint Baja HU
93 m 78 men Pejman Nezafati Tehran IRN
94 m 80 men Mostafa Mansouri Fard Tehran IRN
95 m 81 men Igor Vasiljev Narva EST
96 m 81 men Jens Maes Kasterlee BLG
97 m 81 men Kovacs Attila Baja HU
98 m 81 men Nikolai Belozertcev Moscow RUS
99 m 81 men Pedchenko Aleksandr Riga LV
100 m 81 men Pirgaru Veaceslav Chişinău MDV
101 m 81 men Radosław Paczuski PL
102 m 85 men Mehran Kazemi Tehran IRN
103 m 87 men Mihhail Kokainis Narva EST
104 m 91 men Ghinda Nicolai Chişinău MDV
105 m 91 men Zubco Dragoș Chişinău MDV
106 m 92 men Sergey Trifonov Moscow RU
107 m 92 men Volodymyr Oliynyk Simferopol UKR
108 m 95 men Maciej Domin PL
109 f 44 10 Regina Dudinja Riga LV
110 f 51 17 Evgenija Nazarova Narva EST
111 f 51 18 Marija Semjonova Narva EST
112 f 48 ladies Samia Slim Ebrahim Kaira EGP
113 f 52 ladies Hanaa Abdou Abdelhalim Kaira EGP
114 f 60 ladies Nesrin Hoda Othman Kaira EGP
115 f 60 ladies Nathalie Visschers Antwerpen BLG
116 f 67 ladies Anastasiya Trifonova Moscow RUS
report_WC2013.pdf (87,89kB)
Atpakaļ »